Teraz zbuduj sobie wspaniały kominek zewnętrzny

Informacje

Dodany: 2020-07-13
Kategoria: dom

Tagi dla artykułu
Teraz zbuduj sobie wspaniały kominek zewnętrzny

Dwucentymetrowa krawędź jest zabezpieczona przez gładkie przedłużenie ściany, które jest zawieszone na zawiasach. A zła pogoda dla wielu ludzi oznacza awarię zasilania. W przypadku kominków żelowych wystarczy je zapalić i zgasić.

To zdecydowanie rynek kupujących w tej trudnej gospodarce. Kto wie, kiedy może się skończyć? Ale gospodarka nie wydaje się, że w najbliższym BTL aparaty czasie wyjdzie z funkcji. Co teraz sprzedać nieruchomość?

Kominiarze to kolejna doskonała opcja do czyszczenia izolacji. Specjaliści ci sprawiają, że wygląd komina spełnia warunki bezpieczeństwa. Poszukaj Certyfikowanego Kominiarza CSIA w swojej okolicy, aby zawsze upewnić się, że Twój kominek beto jest odpowiednio zadbany.

W rzeczywistości czynisz tę ścianę bardzo stylową, korzystając z dekoracyjnych bloków betonowych. Wykorzystując idealną atmosferę, użyjesz niektórych roślin w donicach. Na pewno będzie można uroku tego basenu i jego okolic. Istnieje jeszcze jeden bardziej wydajny sposób, dzięki któremu możesz ulepszyć jego strukturę. Można to osiągnąć po prostu otaczając go różnorodnymi projektowanymi liśćmi.

Nie masz nic przeciwko wydawaniu większej ilości, ale uzyskiwaniu niższej kwoty. Nieskuteczne spalanie oznacza w zasadzie nie maksymalizowanie energii cieplnej, którą zapłaciłeś za uzyskanie. Jeśli to ci nie przeszkadza, chcesz zdjąć kratkę kominkową, ponieważ wycena jednego z nich polega na wykorzystaniu ciepła wytwarzanego przez kominek na mniejszej powierzchni. Osiąga się to, ponieważ ruszt kominkowy umożliwia efektywne spalanie polan, umożliwiając maksymalne wykorzystanie dostępnego ciepła, zapewniając jednocześnie cieplejsze, ale bardziej kontrolowane relacje.

Aby budować systemy podłogowe, legary podłogowe muszą być ustawione odpowiednio do szopy ogrodowej. Dwa równoległe legary są oznaczone jako straszne 12 ". Twórz wzory pod kątem prostym przy użyciu strategii trójkąta. Wsporniki są przybijane do samego środka, a także sznurki są przymocowane. Sklejka jest przybijana do całej powierzchni podłogi. Gwarantuj, że sklejka jest prostopadła do legarów.

płyty betonowe. Płyty betonowe są dobre, trwają przez dłuższy czas, ponieważ mogą być kosztowne, chyba że sam wylejesz jak beton. Ok, przypomnę ci, że beton pochłania wodę, więc używaj drewna poddanego obróbce ciśnieniowej w dowolnym miejscu, w którym drewno jest aktualne z cementem.

Okej, i od czasu do czasu bądź trochę zrzędliwy - czyż nie każdy z nas? Jednak ludzie lubią miłych ludzi. Bądź uprzejmy i uprzejmy. to naprawdę sprawia, że ​​cała ta gra online jest o wiele większa i przyjemniejsza dla wszystkich związanych z nami!

Kominki iskrowe: Najwyraźniej funkcja iskierników chroni twój pokój przed iskrami wyskakującymi z ognia i przed strzelaniem iskrami lecącymi w tym obszarze. Są regulowane, aby zaspokoić Twoje otwarcie z powrotem do kominka, umieszczając żelazną kurtynę z siatki nad regulowanym żelaznym karniszem.

Wewnątrz i na zewnątrz wielu stosuje kuszący proces projektowania do każdego kominka, który już masz lub zwykle planujesz rozpocząć. Największą częścią tej techniki projektowania jest to, że masz tak wiele kreatywnych opcji, że naprawdę potrzebujesz zastanowić się, czego potrzebujesz, zanim dana osoba zacznie działać. Zrób to w jeden weekend! miej ognisko swoich marzeń.

Sercem paleniska jest jego ognisko. Najpierw musisz zacząć budować kominek zewnętrzny wraz z perforacją przeciwpożarową. Kamienne mury najlepiej nadają się do centralnego ognia. Wykop dół o głębokości od 4 do 6 cali i wyłóż go kamieniem lub cegłą. Możesz wypełnić żwir pod stopę otworu. Możesz zrobić doły o różnych kształtach i rozmiarach.

Jednym z tych głównych sposobów, w jaki te rzeczy działają, jest zwykle dekorowanie betonu. Ogólnie wokół basenów znajdują się szerokie betonowe płyty. Na przykład są betonowe ściany oporowe również jako betonowy taras basenowy. Jednak z nie są w stanie ozdobnych płytek, może wykonać zawsze dodać nowy wymiar w kierunku wyglądu tych płyt betonowych. Co więcej, możesz być za tą całkowitą transformacją zdjęcia, nie troszcząc się zbytnio o koszty i czas tej zmiany.

D.Ułóż kilka kłód ognia na górze kominka i żaluzji lub rusztu kominkowego, czyniąc wszystko, co jest rozmieszczone co około 1/2 "od siebie, aby umożliwić dobry przepływ powietrza. Twoje rozpalenie rozpalenie rozpocznie palenie kłód.

Teraz zbuduj sobie wspaniały kominek zewnętrzny na skraju nowo wybudowanego stawu. Techniki budowy zewnętrznego kominka polegają na użyciu sklejki, 2x4 i wykończenia ze sztucznego kamienia. Ale nie używaj prawdziwego sztucznego kamienia, takiego jak panele wykonane z poliuretanu. Skorzystaj z forniru z kamienia naturalnego, aby wyciąć kilka określonych grubości, zwykle w porównaniu do dwóch cali.

Aby zainstalować podłogę pływającą na podłodze cementowej lub drewnianej i aby stworzyć barierę dźwiękową, z pewnością należy użyć podkładów. Jeśli bariera wymagań zostanie wzmocniona, kominek beto powinien użyć podkładki korkowej. Aby unosić podłogi i pozwolić im „oddychać” i poruszać się swobodnie, podłoga pływająca nie powinna dotykać powierzchni. Aby pozwolić mu „swobodnie unosić się”, pozostaw niewielką szczelinę między podłogą i ścianami. Ta metoda unoszenia się jest stosowana najczęściej przy instalowaniu twardego drewna w miejscach o dużym natężeniu ruchu, a także w salach tanecznych.

Jak już często wspominałem, bardzo ważne jest, abyś odkrył sejf, aby zainstalować kominek. Jeśli potrzebujesz stolarza, wesprzyj Cię tą częścią wiele razy. jedyna część, której możesz potrzebować. Pozwól cieśli znaleźć przy ścianie podwyższone ryzyko, w którym można zainstalować obrotowy kominek, a może nawet pozwolić, aby cieśla poradził sobie z tym aspektem pracy. Zrób dziurę ze ściany. Zbuduj potrzebne wsparcie i wyślij cieśli do jego systemu.

Czasami można znacznie pomóc w przeciągu, rozpoczynając pożar, inwestując pomarszczony arkusz gazety na, a także pod konstrukcją drewna opałowego. W efekcie płonący papier górny zasysa powietrze i dym z dna stosu. I pamiętaj, że ciasno upakowane drewno tworzy masę, która blokuje ruch przeciągu w górę i tnie dużo niezbędnego spalania tlenu. Ułóż stosy drewna w przestrzeni powietrznej wokół nich i między nimi; tymi przestrzeniami są małe kominy prowadzące przeciąg do dużego komina.

Spodoba ci się, jak łatwo przygotować się na zewnątrz. Ludzie lubią siedzieć przy kominku i obserwować płomienie otaczające drewno opałowe. Spójrz na jego instalację, zaoferuj mu bezpłatną pomoc i znajdź więcej praktyki.

A gdy na podłodze nie ma nic, jest ona praktycznie odporna na zarysowania i odpryski. Z grubsza to pączkuje około 16 tygodni lub 12-20 kawałków drewna opałowego na tydzień.

Top